Facebook

LEGIONOWO. Grabiec zostaje w ratuszu

2019-01-03 6:06:16

Przynajmniej rok dłużej będzie działało biuro poselskie Jana Grabca w legionowskim ratuszu – tak zadecydowała rada miasta na ostatniej sesji w 2018 r.


Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jan Grabiec zwrócił się do Prezydenta Miasta Legionowo o wyrażenie zgody na podpisanie nowej umowy najmu na kolejny okres, na korzystanie z lokalu stanowiącego własność Gminy Miejskiej Legionowo, o powierzchni 39,5 m2 znajdującego się na II piętrze w budynku Ratusza przy ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego 41. Lokal wynajmowany jest od 7 lat, a jego czynsz wynosi 1070 zł i 10 gr. Pierwotnie radni mieli do uchwalenia uchwałę, zezwalającą na przedłużenie umowy najmu na3 lata z zapisem w umowie, że umowa może być rozwiązana m. in. z przyczyny wygaśnięcia mandatu posła. Uchwała została jednak zmieniona i po burzliwej dyskusji radni zgodzili się na przedłużenie umowy wynajmu na rok.

KT

Komentarze

5 komentarzy

 1. Wku****ny odpowiedz

  Jednak dlugo nie wytrzymał, i oto kolejna złota myśl. Powiem szczerze, co wpis to kolejna perła. A najzabawniejsze jest to, że facet, którego rodzina i znajomi są pousadawiani po stanowiskach w samorzadzie, w ogóle odzywa się publicznie w jakiejkolwiek sprawie. Że już nie wspomnę, jak sam krytykował nepotyzm. Nisko, nisko pada człowiek za garść srebrników.
  https://mobile.twitter.com/JanGrabiec/status/1100812895707979776

 2. Mart odpowiedz

  Jan Grabiec 29.01.2019 – „Ukrywanie majątku przez polityka to przestępstwo. Wykorzystywanie stanowiska publicznego do jego pomnażania również.”
  Czy w związku z powyższym, zgłosił już Pan swojego kolegę z Legionowa do Prokuratury?

 3. Leszek odpowiedz

  Szkoda słów na tego cymbała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *