LEGIONOWO. Green Caffè Nero już otwarte!

2017-05-17 10:53:26

Dziś (17 maja) Green Caffè Nero po raz pierwszy otworzyła swoje drzwi przed mieszkańcami Legionowa. Kawiarnia otwarta będzie w każdym dniu tygodnia od 7 do 23 i będzie drugą po Coffee and Rolls, działającą w Galerii Gondola. To nie koniec kulinarnych niespodzianek w legionowskiej galerii, bowiem już wkrótce Pizza Hut.

Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować.

Green Caffè Nero oferuje swoim gościom najwyższej jakości kawę parzoną przez doświadczonych baristów oraz świeże jedzenie przygotowywane na miejscu z regionalnych produktów. W naszych kawiarniach staramy się stworzyć miłą atmosferę europejskiego salonu, popularne miejsce spotkań towarzyskich – dostępne i przyjazne. Chcemy, aby nasze lokale były wypełnione gwarem kawiarnianym, a jednocześnie dawały poczucie komfortu, relaksu, ciepła i przytulności. Osiągamy to dzięki naszym pracownikom – otwartym i serdecznym – oraz unikalnej aranżacji wnętrz i oryginalnej muzyce. Wystrój kawiarni jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników, dlatego każda z nich ma swój indywidualny charakter, który pasuje do otoczenia. Kawiarnia w legionowskiej Galerii Gondola będzie czynna w każdym dniu tygodnia od 7 do 23. Do kawiarni, co naturalne, można wejść od wewnątrz galerii, jak i z ulicy Piłsudskiego. To już drugi punkt kawiarniany po Coffee and Rolls, który działa w galerii. Wedle zapewnień administratora Gondoli, to wcale nie koniec niespodzianek w tym roku, bowiem na przełom lipca i sierpnia zaplanowane jest otwarcie restauracji Pizza Hut.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *