Facebook


LEGIONOWO. Green Caffè Nero od maja, ale to nie wszystko!

2017-04-22 7:00:55

Już w maju ma nastąpić otwarcie Green Caffè Nero w Galerii Gondola. Po Coffee and Rolls, to już druga znana kawiarnia, która będzie działała w Gondoli. Jak uchylają rąbka tajemnicy administratorzy galerii, to jednak nie ostatnia kulinarna atrakcja. Czy w ścisłym centrum Legionowa w końcu zadomowi się kilka znanych restauracji?

Podobno wszystko zaczęło się od pewnego spotkania. Gerry Ford – szef Caffè Nero i Adam Ringer – szef Green Coffee spotkali się na początku 2012 roku i odkryli, że wiele ich łączy. Postanowili więc działać razem i stworzyć w Polsce wyjątkowe miejsca – połączenie najlepszych cech obu marek. Miejsca, w których będzie można poczuć się wyjątkowo. Wiedzieli, że do tego potrzebna jest najlepsza włoska kawa, świeże, naturalne jedzenie, dobra, profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera. Chcieli, by każda z kawiarni była współtworzona przez polskich artystów i rzemieślników – począwszy od schodów po wykończenie baru, i żeby każda z nich była wyjątkowym miejscem. Nigdy nie myśleli o tym, by stworzyć największą sieć kawiarni, marzyli o najlepszej. Ze wspólnego doświadczenia, zaangażowania oraz z pomocą załogi powstały kawiarnie Green Caffè Nero – miejsca, w których każdy może poczuć się jak w domu.

Green Cafe

Ekspansja Green Caffè Nero swoim zasięgiem objęła największe miasta w Polsce, a w tym roku przyszedł czas na Legionowo. Już w maju wielkie otwarcie Green Caffè Nero, które swój lokal właśnie urządza przy głównym wejściu do Galerii Gondola. Do kawiarni, co naturalne, będzie można wejść wewnątrz galerii, jak i z ulicy Piłsudskiego. To już drugi punkt kawiarniany po Coffee and Rolls, który będzie działał w galerii. Wedle zapewnień administratora Gondoli, to wcale nie koniec niespodzianek w tym roku, bowiem na przełom czerwca i lipca zaplanowane jest otwarcie „sieciówki” z najwyższego topu! Jednak na razie, szczegóły owiane są tajemnicą.

DB

Komentarze

1 komentarz

  1. Hdh odpowiedz

    Pizza Hut ma być na Jagielońskiej róg Warszawskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *