LEGIONOWO. Groził i zniszczył samochód – poszukiwany listem gończym, został zatrzymany w Legionowie

2017-08-25 6:12:46

Policjanci w okolicy ul. Sobieskiego w Legionowie podjęli interwencję wobec 24-letniego Krzysztofa O. Mężczyzna pił alkohol w miejscu publicznym, a następnie rzucił szklaną butelkę na kostkę brukową.

Po tym jak gdyby nigdy nic nie zwracając uwagi, że na sygnalizatorze wyświetlany jest kolor czerwony, przeszedł na drugą stronę jezdni. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnej bazie okazało się, że od kwietnia tego roku jest on poszukiwany listem gończym przez mławski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Ten sam sąd wydał wobec 24-latka dwa zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu.

Krzysztof O. został zatrzymany i przewieziony do legionowskiej komendy. W toku prowadzonych czynności przez śledczych okazało się, że 24-latek podejrzany jest o grożenie pobiciem znajomemu oraz zniszczeniem mu samochodu. Podejrzany groził pokrzywdzonemu wysyłając mu smsy. 24-latek od śledczych usłyszał zarzut z art. 190 §1 kodeksu karnego. Za wykroczenia został ukarany mandatami karnymi. Po wszystkich czynnościach patrol odstawił mężczyznę przed bramę więzienia, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP LEGIONOWO

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *