LEGIONOWO. Gruzin i dwie Gruzinki dopuścili się rozboju w Centrum miasta

2019-12-03 11:49:50

 

Policjanci z Legionowa zatrzymali 32-letniego mężczyznę oraz 42 i 24-letnie kobiety. Wszyscy zatrzymani to obywatele Gruzji. Powodem zatrzymania była próba kradzieży w jednym ze sklepów w centrum Legionowa


Do zdarzenia doszło kilka dni temu, wtedy też policjanci z Legionowa otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży perfum. Całe zdarzenie na monitoringu sklepu oglądał pracownik ochrony, który próbował zatrzymać podejrzanego 32-latka. Wtedy do akcji wkroczyła 42-letnia Gruzinka, która zaczęła się szamotać z ochroniarzem. Całe zdarzenie widział jeden z przechodniów, który powiadomił policję.

bty

Po przybyciu na miejsce policjanci zatrzymali 32-latka oraz 42-latkę, a także przebywającą razem z podejrzanymi 24-latkę, również obywatelkę Gruzji. Teraz mężczyzna i starsza z kobiet usłyszeli zarzuty doprowadzenia do kradzieży rozbójniczej. Oboje zatrzymani trafii do aresztu na okres 3 miesięcy. Zatrzymana 24-latka została przekazana funkcjonariuszom straży granicznej z uwagi na podejrzenie, że przebywa na terenie naszego kraju nielegalnie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *