Facebook
LEGIONOWO. Helios w Gondoli już otwarty

2019-12-06 5:45:41

Wielki otwarcie w Galerii Gondola w Legionowie zbiegła się z mikołajkami, dlatego najmłodsi widzowie mogą liczyć na moc atrakcji, również poza dużym ekranem. Obecność Mikołaja 6 grudnia, a w sobotę i niedzielę konkursy, dziecięcy fryzjer i makijażystka, warsztaty oraz animacje – nadchodzący weekend w Legionowie z pewnością zasłuży na miano wyjątkowego

Obiekt wpisuje się w najwyższe standardy sieci kin Helios. Na mieszkańców Legionowa czeka ponad 600 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w 4 przestronnych salach, projektory Christie 4K, dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1, najwyższej jakości ekrany i technologia DepthQ 3D. Takie warunki techniczne aż proszą się o rewelacyjny repertuar, z którego również słynie Helios.

Na pierwszy ogień pójdzie dziecięcy hit „Kraina lodu 2”. Najmłodszą publiczność uszczęśliwi też premiera filmu „Śnieżna paczka”, a w ramach kina familijnego korcić będą takie tytuły jak „Młody renifer Alex” oraz „Ratujmy Florę”. Z myślą o dorosłych w pierwszych dniach po otwarciu w multipleksie pojawi się kryminał „Na noże oraz komedia „Jak poślubić milionera?. W Legionowie możemy oczywiście liczyć na obecność projektów specjalnych, łączących w sobie świetny tytuł, niską cenę i liczne atrakcje towarzyszące seansom.

Po szczegóły dotyczące repertuaru legionowskiego kina i bilety na światowe hity zapraszamy online (www.helios.pl), a także osobiście – do kina!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *