LEGIONOWO. Huczne otwarcie Pizzy Hut

2017-08-19 12:26:22

 

18 sierpnia br. w legionowskim centrum handlowym Gondola otwarto restauracje Pizza Hut. Na hucznej inauguracji nie zabrakło szampana, tortu jak również władz samorządowych i lokalnych mediów. Czas spędzony umilał zespół grający przed wejściem do restauracji.

Równo o godzinie 11.00, 18 sierpnia br. przed legionowskim centrum handlowym, Gondola Pani Agata Marczyk, Kierownik Restauracji Pizza Hut Legionowo, ogłosiła otwarcie pierwszej w naszym mieście restauracji gastronomicznego giganta. Następnie nastąpiło uroczyste przecięci wstęgi razem z wiceprezydentem Piotrem Zadrożnym. Tłum legionowskich smakoszy pizzy został poczęstowany szampanem, tortem i darmową pizzą. Uśmiechnięty personel uwijał się jak w ukropie żeby dla każdego starczyło smakołyków. Miłą atmosferę raz po raz mąciły wybuchy otwieranych szampanów. Dla najmłodszych Gości przygotowano kącik zabaw oraz zajęcia z animatorem oraz wszech obecne biało-czerwone balony.

Pizza Hut w Galerii Gondola w Legionowie otwarta będzie codziennie od godziny 10:00 do 23:00, a w piątki i soboty do 24:00. Lokal zajmie powierzchnię 130 m2. Do użytku Gości oddany będzie sezonowy ogródek i całoroczne patio wewnątrz. Pizza Hut to jedna z największych i najbardziej popularnych sieci restauracyjnych na świecie. Marka oferuje swoim gościom bogaty wybór pizzy, dostępnej zarówno w lokalu, jak i z dostawą do domu. Pizza Hut w Legionowie to ósmy lokal w Polsce, który realizuje zamówienia własną flotą skuterów elektrycznych.

PRZYPOMINAMY:
Tylko do wtorku 22 sierpnia br. możecie zakupić nasz tygodnik z kuponem rabatowy uprawniającym do 30% zniżki na wszystkie rodzaje pizzy! 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *