LEGIONOWO. Internauci o propagandzie władzy

2017-01-05 3:02:23

Podczas, gdy w najnowszym numerze “Miejscowa na weekend” Anna Krajewska chwali się “hat-trickiem” prezydenta Romana Smogorzewskiego w potyczce z prokuratorami, my prezentujemy tylko niektóre wypowiedzi internautów, co sądzą o coraz bardziej nachalnej propagandzie ratusza.

Wczoraj jakiś, za przeproszeniem żul, wciskał tę gazetę przechodniom przy najnowszym cudzie architektonicznym Gucina, zwanym szumnie „Centrum Komunikacyjne” (tudzież stodoła).
Hermenegilda

„Miejscowa” to bolszewicka propaganda drukowana za NASZE pieniądze, a która na dodatek zaśmieca nasze skrzynki pocztowe :-/
życzliwy30

Tamara na naszych oczach pogrąża się dzień za dniem. Żenujące Tamaro, wszystkiego się spodziewałem, na zwykłą głupotę zareagowałbym śmiechem, ale tu szwy się prują i wychodzi totalna amatorka.
Marcin

Jaki jest legionowski szczyt hipokryzji? Zamieszczanie artykułów Anny Krajewskiej na FB na stronie Rzecznika Prasowego UM i zachęcanie do czytania 🙂
Jak długo jeszcze Tamaryno będziesz ośmieszać siebie i UM?
Stefan

Od dziś został podwojony nakład reżimowego biuletynu Miejscowa z 10.000 do 20.000 egzemplarzy!, do którego od pół roku pisze stronnicze artykuły Rzecznik Urzędu Miasta jako Anna Krajewska. Ponadto w dniu dzisiejszym na Spółdzielczych osiedlach dozorcy dostali kolejny raz polecenie rozniesienia urzędniczej propagandy do skrzynek. To jest manipulacja i marnotrawstwo naszych pieniędzy w imię utrzymania się na stołkach!
Maciek

red.

Komentarze

8 komentarzy

 1. Krzysiek odpowiedz

  Lubi, lubi, i zdjęcia ma z tych wojaży. Niektóre wstyd pokazywać.

 2. barbara odpowiedz

  ROMEK też lubi jeździć gdzieś….. nie wiadomo gdzie….. na wschód 🙂

 3. Ewa odpowiedz

  A ja poproszę o teksty z portali społecznościowych Grabca. To do jakiego poziomu ten człowiek doprowadził kłamstwo i manipulacje, nierzadko postawiony pod ścianą i brnąc w zaparte, próbując głową tą ścianę rozwalać, to jest lepsze niż niejeden kabaret. A od tego uderzania głową, to nawet i sama głupota już zaczęła od posła bić.

 4. Wiesiek odpowiedz

  Nie ma na inwestycje, bo musi być na billboardy, reżimowe biuletyny, rozprowadzanie makulatury po mieście i na śmieszny wydział komunikacji społecznej, który ma w obowiązkach m.in. monitorowanie internetu, facebooka, tworzenie fikcyjnych profili i hejtowanie.

 5. Anna odpowiedz

  Roman sam nie jest wcale groszy. Pamiętam jak zaproszono go do TVNu gdzie mówił o sobie “ojciec tego miasta” i jak to z popiołów je wybudował 🙂

 6. Daro odpowiedz

  Proszę o więcej artykułów i postów Anny Krajewskiej, filantropa, mark_o i inne tuby propagandowe legionowskiego ratusza
  Swoimi tekstami robicie “świetną” robotę, jak czytam teksty o “kochającym to miasto prezydencie” i nakładach na inwestycję w kwocie 450tyś zł to gdzie za tyle można kupić średniej klasy samochód osobowy inne komentarze w podobnym stylu to mam wrażenie że pisze to członek jakieś zakamuflowanej V Kolumny który Smogorzewskiego chce ośmieszyć do końca
  Tak że proszę o WIĘCEJ będzie się z czego pośmiać

  1. Filantrop odpowiedz

   Dziwie sie ze myslac iz sredniej klasy samochod kosztuje 450 000 zl mieszkasz jeszcze w tak strasznym miescie. Grodzisk Mazowiecki czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *