Facebook


LEGIONOWO. Jan Grabiec znowu mija się z prawdą

2017-07-02 6:53:25

Kolejny raz wypowiedź posła z ramienia Platformy Obywatelskiej okazuję się, być niezgodna z prawdą. Tym razem chodzi o wypowiedź dla stacji TVP Info w programie „Woronicza 17”.

Z wypowiedzi posła, wynikało że każda parafia w Polsce przyjmie emigrantów. W związku z tym, proboszcz legionowskiej parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, ks. Hieronim Średnicki wystosował sprostowanie do redakcji programu, w którym zauważa „ – Zawarta w programie “Woronicza 17” wyemitowanym 18.06.2017 r. informacja wypowiedziana przez posła PO Jana Grabca: “Mój proboszcz zadeklarował, iż każda parafia w Polsce przyjmie rodziny” jest nieprawdziwa. Zamieszkujący obecnie na terenie parafii, w której jestem proboszczem, poseł PO Jan Grabiec nigdy nie rozmawiał ze mną na temat uchodźców i migrantów. Nigdy też publicznie nie wyrażałem żadnej opinii na ten temat. Powoływanie się na moją opinię jest kłamstwem.” To kolejna wypowiedź posła Jana Grabca, która okazuje się kłamstwem.

Pełną treść oświadczenia księdza proboszcza, prezentujemy poniżej:

QK

Komentarze

23 komentarzy

 1. PQ odpowiedz

  Poseł znów mija się z prawdą, omyłkowo oczywiście, ma się rozumieć. Czytaj: nie potrafi przeczytać tekstu, który sam udostępnia, a z którego wynika, że największa emigracja przypadła na lata rządów PO-PSL.
  Ile jeszcze internet udźwignie kłamstw posła Grabca?

  http://twitter.com/JanGrabiec/status/919979446756573184

 2. Maria odpowiedz

  Najlepsze, co można zrobić, to odsunąć tego człowieka od życia publicznego, Nigdy więcej starosty niedorajdy i posła kłamcy, tacy swoją głupotą i parciem do kariery niszczą to, co inni zbudowali. Zero szacunku dla tego pana. Kłamca!

 3. Elżbieta odpowiedz

  Jasiu, a teraz weź ołówek i wypisz swoje wszystkie kłamstwa, pójdź do spowiedzi do księdza ( którego wkręcasz w swoje urojone kłamstwa i czekaj na sromotną pokutę – najlepszą dla nas mieszkańców powiatu byłby zakaz dla ciebie pojawiania się w telewizji i kompromitowania naszego miasta lub publiczne chodzenie z wariografem.

 4. Mieszkaniec powiatu odpowiedz

  POmyślcie sobie teraz, że tacy ludzie mięliby nami i naszym krajem rządzić.Grabiec był kiepskim starostą, ale PO sto kroć jest gorszym POosłem. Jak tak dalej pójdzie to Jasio i jego koledzy będą się cieszyć PO parciem POniżej 10%. Kłamcie zatem dalej, kablujcie do Brukseli, POdlizujcie się w UE wszystkim komu się da i bojkotujcie w Polsce wszystko co się da. Niim się obejrzycie, a PO tej równi POchyłej zjedziecie na POparcie w granicach błędu statystycznego. Trzymam kciuki za waszą jedynie słuszną i nieomylną drogę do końca – waszego POlitycznego końca oczywiście.

 5. Roman odpowiedz

  I co zrobisz Grabcu, kiedy wypiszesz dyrdymaly a ludzie w komentarzach udowadniaja ci, jakim jestes klamca? Byc moze za rzadow PO mogles bez problemu zalatwic sobie wizyte u lekarza, ale nie pieprz czlowieku bzdur i miej resztke godnosci i rozumu zeby wyjsc z tego, nie z twarza, bo na to juz zapozno, ale chociaz ze skrucha za swoje klamstwa, nieustanne od dwoch lat.

  http://mobile.twitter.com/JanGrabiec/status/918814318170398720

 6. koscielny odpowiedz

  dawno już zauwazyle ze dzieci sa mu ptrzebne przrd wyborami 😉 wtedy sukinkot przebiera sie w peruki kapie sie z elektoratem, miział się z pieskami i sukami……bo na lokomotywie w cerwonej capce to chyba nie da rdy bo ludzie by go na widłach rozniesli jak ten obornik na polu…………

 7. Wku****ny odpowiedz

  Przyznawać się, kto, poza “komitetem bezhonorowym” głosował na tego cymbała?

  http://twitter.com/JanGrabiec/status/914096543728324608

  Ja rozumiem pOśle Grabiec, że Pan ma gdzieś swoją rodzinę, ale nic Panu do tego co inni ludzie zrobią z wolnym czasem. I zaręczam Panu, że inni kochają swoje dzieci, i z chęcią poświęcają im czas, wcale się przy tym nie nudząc.

 8. Roman odpowiedz

  http://twitter.com/JanGrabiec/status/905039595938734085

  Oczywiście, kiedy w Legionowie Jedynie Słuszna Władza nagradza samą siebie (czyt. kolegów z tej samej paczki/szajki/sekty) to wszystko jest cacy. Oczy Jana, nawet wzmocnione na specjalne okazje okularami (które zapewne miały dodawać powagi i poważania w Narodzie) nie dostrzegają niestety parodii, jaką robią jego kumple na legionowskim podwórku, praktycznie już ze wszystkiego.
  Zastanawiam się, czy Grabiec jest aż tak cyniczny, czy po prostu głupi.

 9. PQ odpowiedz

  Jaś wreszcie odpowiedział na pytanie: czy do zamachów powinniśny się przyzwyczaić?
  “Muzułmanie są w Hiszpanii od ponad 1.000 lat. Pomysł PiSowców: zamknąć granice jest po prostu absurdalny.”
  “Poseł Kłamiec” nie doczytał jednak w książkach od Historii o rekonkwiście. Pozostaje tradycyjnie wyrazić “żal i ubolewanie” i dokonać rytualnego potępienia zamachu, kredą na ulicy.
  Janek, jesteś świetnym tworem akademickim po przemarszu przez instytucje. Lewak marksista cynik i głupek. Brawo!

  http://mobile.twitter.com/JanGrabiec/status/898273086029660161

 10. rzym56 odpowiedz

  Jasiu, nie kłam.
  I podkreśl te mądrość – wężykiem!

 11. Krzysztof odpowiedz

  Wreszcie zrozumiałem, jak to jest możliwe, że Grabiec jest prawą ręką Halickiego. Swój swego…

  “To też jest kwestia jakości ludzi, których masz koło ciebie. Halicki ku**a, ten Grupiński… Grupiński jest niegłupi, ale Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku**a, debil no.”

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-tasmy-wprost/informacje/news-sikorski-o-schetynie-i-nowaku-kolejne-tasmy-z-restauracji-so,nId,2425712

 12. Ewa odpowiedz

  Grabiec, czemu opusciles Komisje sprawiedliwosci zanim zakonczyla prace? Za co placą Ci z mojej kieszeni!?

 13. kp odpowiedz

  A ktoś pytał oficjalnie co na to Smogorzewski ? Jest z PO. Może warto poprosić o stanowisko ?

 14. chołota odpowiedz

  moralność i Grabiec a to dobre……….

 15. adam odpowiedz

  Obrzydliwe jest to co robi Grabiec. Poziom głupoty niewyobrażalny. Nie wolno tak postępować. To porostu nie etyczne i nie moralne. W moich oczach stracił resztę honoru.

 16. Alex odpowiedz

  Tak mu kazali to powiedzial, jak zawsze, jak papuga…

 17. ML odpowiedz

  I brawo Jasiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *