Facebook

LEGIONOWO. Jan Grabiec znowu mija się z prawdą

2017-07-02 6:53:25

Kolejny raz wypowiedź posła z ramienia Platformy Obywatelskiej okazuję się, być niezgodna z prawdą. Tym razem chodzi o wypowiedź dla stacji TVP Info w programie „Woronicza 17”.

Z wypowiedzi posła, wynikało że każda parafia w Polsce przyjmie emigrantów. W związku z tym, proboszcz legionowskiej parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, ks. Hieronim Średnicki wystosował sprostowanie do redakcji programu, w którym zauważa „ – Zawarta w programie „Woronicza 17” wyemitowanym 18.06.2017 r. informacja wypowiedziana przez posła PO Jana Grabca: „Mój proboszcz zadeklarował, iż każda parafia w Polsce przyjmie rodziny” jest nieprawdziwa. Zamieszkujący obecnie na terenie parafii, w której jestem proboszczem, poseł PO Jan Grabiec nigdy nie rozmawiał ze mną na temat uchodźców i migrantów. Nigdy też publicznie nie wyrażałem żadnej opinii na ten temat. Powoływanie się na moją opinię jest kłamstwem.” To kolejna wypowiedź posła Jana Grabca, która okazuje się kłamstwem.

Pełną treść oświadczenia księdza proboszcza, prezentujemy poniżej:

QK

Komentarze

6 komentarzy

 1. Ewa odpowiedz

  Grabiec, czemu opusciles Komisje sprawiedliwosci zanim zakonczyla prace? Za co placą Ci z mojej kieszeni!?

 2. kp odpowiedz

  A ktoś pytał oficjalnie co na to Smogorzewski ? Jest z PO. Może warto poprosić o stanowisko ?

 3. chołota odpowiedz

  moralność i Grabiec a to dobre……….

 4. adam odpowiedz

  Obrzydliwe jest to co robi Grabiec. Poziom głupoty niewyobrażalny. Nie wolno tak postępować. To porostu nie etyczne i nie moralne. W moich oczach stracił resztę honoru.

 5. Alex odpowiedz

  Tak mu kazali to powiedzial, jak zawsze, jak papuga…

 6. ML odpowiedz

  I brawo Jasiu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *