LEGIONOWO. Jechali na interwencję, zostali skasowani [GALERIA]

2021-10-18 6:44:28

W niedzielę (17 października) około godz. 18.00 w Legionowie doszło do zderzenia osobówki z nieoznakowanym radiowozem. Policyjne auto stanęło w płomieniach


Jak relacjonowały służby, chwilę po godz. 18.00 otrzymano zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego i Siwińskiego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz pozostałe służby.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia osobowego Mercedesa z policyjnym BMW. Radiowóz po zderzeniu staranował jeszcze kilka znaków drogowych i zaczął się palić. Przed przybyciem służb wszystkie osoby biorące udział w zderzeniu opuściły uszkodzone auta. Zaś płonący radiowóz został ugaszony.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu po opatrzeniu zostały na miejscu. Kierująca Mercedesem kobieta została ukarana mandatem.

Policjanci z BMW jechali na interwencję w okolicy ul. Piaskowej, gdzie wypadkowi miał ulec motocyklista. Po przybyciu na miejsce radiowozu okazało się, że kierującego skuterem. Jak się okazało był pijany. Stracił panowanie nad pojazdem i się przewrócił. Pijany kierowca został opatrzony i zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

fot. czytelnik

Komentarze

1 komentarz

  1. Krzysiek odpowiedz

    Czy o tam przypadkiem nie skosił latarni? Albo skrzynki z rozdzielnią prądową? Połowa Sobieskiego byla bez latarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *