LEGIONOWO. Kandydat Sławomir Traczyk

2017-11-15 6:58:24

Przedstawiamy jednego z kandydatów na radnego, startującego w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Pana Sławomira Traczyka


38-letni mąż Magdy, ojciec dwójki dzieci. Praktykujący katolik. Od urodzenia mieszkający w Legionowie. Sympatyk Legii Warszawa. Ceniący sobie anonimowość uczestnik zbiórek pieniędzy: w szczególności akcje dotyczące legionowian oraz te zweryfikowane przez fundację SięPomaga.

Mocna siódemka!

Szanowni mieszkańcy okręgu wyborczego numer 5 (osiedle Piaski i Kozłówka), dotychczasowe doświadczenia pokazują, że nasze władze samorządowe bardzo często reprezentowały raczej interesy deweloperów, a nie zwykłych ludzi. Dlatego też, pragnę podkreślić, że w swej pracy jako przyszły radny Rady Miasta Legionowo obiecuję działać w interesie mieszkańców i dobra wspólnego.

Doświadczenie życiowe

Moje doświadczenie życiowe nauczyło mnie umiejętności słuchania mądrzejszych od siebie. Należy podkreślić, że jako osoba niezależna potrafię rozmawiać ze wszystkimi obywatelami oraz instytucjami działającymi na naszym terenie. Obiecuję dbać o sprawy ważne dla mieszkańców Legionowa, nawet gdyby było to w kontrze do pomysłów Prezydenta Smogorzewskiego i popierających go części radnych.

Redakcja

Komentarze

5 komentarzy

 1. osiedlowy odpowiedz

  Niby niezależnych, a przez PiS popychany…

 2. Piaskowa odpowiedz

  Jak Państwo sądzicie, czy ktoś kto nigdy nie mieszkał w bloku, a tym bardziej na osiedlu Piaski, może być dobrym kandydatem do reprezentowania mieszkańców osiedla? Od kontry do Romana, ważniejsze są potrzeby i problemy mieszkańców osiedla. Dość sztucznych podziałów!

 3. Robert odpowiedz

  Mój faworyt, jego konkurent myśli że zdobędzie wyborców za talerz zupy i kiełbaski a potem się na nich wypnie, mam nadzieje że mieszkańcy kozłówki i piasek wybiorą właściwie.

 4. PKS odpowiedz

  Jego największy plus – jest niezależny od Romana.

 5. Kon odpowiedz

  O w końcu osoba, która chce reprezentować mieszkańców i działać w ich imieniu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *