LEGIONOWO. Kapela z Legionowa wystąpiła na Dark Fest

2015-07-07 10:34:43

Legionowski zespół Neshorn 19 czerwca wystąpił na festiwalu Dark Fest w Grodzie Rycerskim w Byczynie pod Opolem obok takich zespołów jak Vader i Decapitated. Mieli także okazję stanąć na jednej scenie z polską legendą muzyki heavymetalowej, zespołem Hunter.

Neshorn to zespół jedynie z 3 letnim stażem, ale młodzi członkowie grupy są już gotowi do nagrania debiutanckiej płyty. Prace nad nią mają rozpocząć się w grudniu tego roku. Ich muzykę ciężko sprowadzić do jednego, regularnego brzmienia.

– Jest dużo odmian metalu, ale nas jest raczej ciężko zdefiniować. Staramy się łączyć różne gatunki – mówi Adrian Pisarek, jeden z członków zespołu.

W skład kapeli wchodzi pięć osób. Trzech członków pochodzi z Nowego Dworu, a dwóch z Legionowa i tu właśnie postanowili rozwijać swój talent. Swój kunszt zaprezentowali na tegorocznym festiwalu Dark Fest w Byczynie oddalonym 70 km od Opola.

-To bardzo fajne miejsce, a przede wszystkim klimat. Publika dopisała, mimo późnej godziny – mówią o festiwalu Adrian Pisarek i Michał Nowakowski.

A tymi słowami Neshorn opisał festiwal Dark Fest na swoim Fanpage`u: “Mieliśmy okazję oglądać najlepszych od zaplecza. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców stwierdzamy ze polska scena metalowa ma się bardzo dobrze. Cieszymy się ze mogliśmy być częścią tego wydarzenia. Dziękujemy!”

Członkowie zespołu wiążą swoją przyszłość z muzyką i wierzą w sukces zapowiadanej płyty.

– Zobaczymy co będzie dalej. Gramy dla fun`u, ale też chcielibyśmy się rozwijać – mówią muzycy. Jak na razie nagrania z ich koncertów można obejrzeć na YouTube. Neshorn stale zdobywa fanów koncertując głównie w Warszawie i okolicach. Młodym muzykom nie brakuje determinacji do podbicia polskiej sceny muzycznej.

Natalia Gołębiewska

Zdjęcia: MuddRockerz Media

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *