Facebook

LEGIONOWO. Karambol na DK 61. Jedna osoba w szpitalu. Policja szuka sprawcy sobotniego wypadku

2020-02-24 4:09:10

Zderzenie trzech aut na Drodze Krajowej 61 w kierunku Zegrza. Jedna osoba trafiła do szpitala, a sprawca uciekł z miejsca wypadku

W sobotę (22 lutego br.) na DK 61 w kierunku Zegrza doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.
Kierujący Skodą nieznany sprawca uderzył w drugą Skodę, którym kierował 45-letni mężczyzna. Siła uderzenia była na tyle duża, że uderzony samochód uderzył poprzedzającego go Seata, którym kierowała 45-letnia kobieta. W trakcie zdarzenia jedno z aut wypadło z pasa ruchu i uderzyło w bariery energochłonne, kasując jednocześnie znaki drogowe i latarnię.

Opuścili pojazdy o własnych siłach

Na miejscu były obecne wszystkie służby. Poszkodowani sami opuścili uszkodzone pojazdy. Interweniujący Zespół Ratownictwa Medycznego zdecydował o przetransportowaniu jadącego w Seacie mężczyzny najprawdopodobniej z urazem kręgosłupa i ogólnymi potłuczeniami do szpitala. W trakcie interwencji okazało się, że z miejsca wypadku oddalił się sprawca wypadku.

Policja ustala personalia

Zgodnie z informacjami jakie podała nam podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło z powodu nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Do tej pory policja nie ustaliła personaliów sprawcy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *