LEGIONOWO. Karambol w samo południe. 3 osoby w szpitalu. GALERIA

2017-03-06 12:58:55

 

W sobotę (4.03) kilka minut po godz. 10:00 na ul. Piłsudskiego pomiędzy ulicami Batorego i Reymonta doszło do kraksy z udziałem czterech samochodów.

Kierujący pojazdem marki Nissan, 37-letni Marcin M. nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącej przed nim Corsy. Co doprowadziło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża że samochód uderzył w jadącego przed nim Opla Astrę a ten uderzył w Toyotę. Na miejsce przybyły służby ratunkowe oraz policja. Kierujący Nissanem, 37-latek, próbował uciec z miejsca wypadku. Jak się okazało był pijany. W organizmie mężczyzny w trakcie kontroli alkomatem okazało się że ma 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ratownicy po wstępnych oględzinach poszkodowanych, zdecydowali o przewiezieniu ich do szpitala. Kierujący Nissanem 37-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowanie w stanie nietrzeźwości. Jak się okazuję to nie pierwszy raz kiedy Marcin M. wsiadł do auta na podwójnym gazie. Teraz grozi mu 5 lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz utrata uprawnień do kierowania. Prokuratura wystąpiła do policji o środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

QK

 

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Piotr odpowiedz

    Było to w sobotę a nie w niedziele ale nie dziwię się ale nie dziwię się przecież to pisali pismaki z to i owo a oni zawsze nie prawdę piszą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *