LEGIONOWO. Kierowca oraz pasażer zatrzymani… Powodem były narkotyki

2018-07-13 2:04:38

 

W ręce policjantów wpadli dwaj 19-letni mężczyźni. Kierujący pojazdem marki Fiat, 19-letni Piotr N oraz 19-letni Adrian D.


Do zatrzymania doszło w trakcie rutynowej kontroli. Policjanci z Legionowa patrolując okolicę ul. Olszankowej zatrzymali pojazd jakim poruszali się mężczyźni. W trakcie kontroli uwagę policjantów zwróciło zachowanie kierowcy samochodu. Mężczyzna był pobudzony i nie potrafił odpowiedzieć na pytania policjantów. Takie zachowanie 19-latka utwierdziło funkcjonariuszy w przekonaniu, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków. Na pytanie policjantów czy brał narkotyki, 19-latek przyznał się, że zanim wsiadł do auta palił marihuanę czym potwierdził podejrzenia policjantów. W trakcie kontroli policjanci skontrolowali również pasażera. Przy nim znaleziono torebkę z zielonym suszem w środku. Badania wykazały ponad 2,5 grama marihuany.
Mężczyźni zostali zatrzymani. Od kierowcy pobrano krew oraz zatrzymano mu prawo jazdy. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty, kierowca prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem środka odurzającego, zaś pasażer usłyszał zarzuty posiadania marihuany. Piotrowi N. grozi teraz 2 lata pozbawienia więzienia, zaś jego kolega może trafić za kraty na najbliższe 3 lata.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *