LEGIONOWO. Kogo prezydent przekabacił w weekend?

2020-03-02 6:34:06

Jeden głos zdecydował o wyrażeniu przez Radę Miasta zgody na budowę 7 bloków pomiędzy torami i ul. Kościuszki. Podczas głosowanie nieobecna była radna Agata Zaklika, a radny Janusz Klejment wstrzymał się od głosu i to ich głosy były decydujące

Przeciwko budowie oprócz radnych opozycji, jako jedyna z ugrupowania popierającego prezydenta, zagłosowała radna Matylda Durka.

Rada Miasta Legionowo wyraziła zgodę na lokalizację inwestycji mieszkaniowej przy Kościuszki 18:

11 za (radni: Paweł Głażewski, Ryszard Brański, Mirosław Pachulski, Andrzej Piętka, Mariusz Suwiński,Jolanta Żebrowska, Anna Łaniewska,Tadeusz Szulc, Marta Budzyńska, Marcin Smogorzewski, Małgorzata Luzak).

1 wstrzymujący (radny Janusz Klejment)

10 przeciw (radni wybrani z listy PiS: Katarzyna Skierkowska – Pacocha, Grzegorz Kowalski, Andrzej Kalinowski, Zdzisław Koryś, Artur Pawłowski. Radni wybrani z listy Nasze Miasto Nasze Sprawy: Mirosław Grabowski i Bogdan Kiełbasiński. Niezależni radni: Sławomir Traczyk i Dariusz Petryka  oraz radna Koalicji Obywatelskiej Matylda Durka)

Nieobecna była radna Agata Zaklika, która podczas komisji podobnież zagłosowała przeciw.

Więcej informacji w najnowszym numerze To i Owo, który ukaże się we wtorek 3 marca br. 

Komentarze

2 komentarze

  1. wyborca odpowiedz

    Klejment, Zaklika…..i czego tu nie rozumiecie 😉 przy tak duzej inwestycji i duzych zmianach wynik ze wskazaniem jest w zasadzie do złożenia wniosku do wojewody o nakazanie powtórnych konsultacji z mieszkańcami i przeprowadzonych pod nadzorem wojewody

    1. Ewa odpowiedz

      Dokladnie, to samo z przeprawa przez tory. Co najśmieszniejsze, oni teraz debatują, jak linia kolejowa zniszczy srodowisko i komfort mieszkańców w powiecie, a w Legionowie panuje wirus. Wirus hipokryzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *