LEGIONOWO. Kolejne automaty do gier hazardowych w ręku policji i celników

2017-08-04 3:22:54

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji legionowskiej komendy uzyskali informacje, że w dwóch lokalach w centrum Legionowa mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Warszawy wkroczyli do lokali, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 8 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do depozytu. Teraz celnicy ustalą, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier.

Przypominamy, że zgodnie z nowymi przepisami Ustawy o grach hazardowych, za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary – 100 tys. zł od jednego automatu. Karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wynajmuje lub wydzierżawia lokal pod nielegalne automaty do gier hazardowych.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *