LEGIONOWO. Kolejne medale dla karateków z Satori.

2018-03-06 9:15:20

W sobotę 24 lutego w miejscowości Salaspils pod Łotewską Rygą odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Łotwy Enshin Karate. W zawodach udział wzięło ponad 100 zawodników z dziesięciu klubów.


Rewelacyjnie spisali się młodzi karatecy z legionowskiego klubu Satori. W poszczególnych kategoriach juniorzy zdobyli 4 złote medale Kacper Celejowski -60 kg, Mariusz Dobrodziej -65 kg, Jan Zwoliński +70 kg, w kategorii -60 kg dziewczyn Justyna Kalinowska.
Po wyrównanej walce finałowej w kategorii -65 kg, z bratem Mariuszem, Damian Dobrodziej zajął drugie miejsce. Walki o trzecie miejsca wygrali Łukasz Gnyszko -60 kg, Mikołaj Sygut +75 kg oraz Piotr Spadło +70 kg. Dzięki tak dobrym wynikom w klasyfikacji klubowej Satori zajęło III miejsce.
„- To był pierwszy międzynarodowy turniej organizowany przez Łotewską organizację Enshin Karate. W zawodach wzięły udział kluby z Łotwy, Litwy, Rosji i Polski reprezentujące takie style jak Ashihara, Kyokushin i Enshin Karate. To kolejne międzynarodowe zawody na których moi podopieczni prezentują naprawdę wysoki poziom swoich umiejętności, potwierdzając to zdobytymi medalami. Bardzo cieszę się z wyników, gratuluję wszystkim, którzy wystąpili w turnieju i jestem pewny, że to nie ostatnie tak dobre występy karateków z Legionowa” Trener Daniel Jankowski.

(Fot. Patrycja Antczak)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *