LEGIONOWO. Konkurencja naprzeciwko Lidla przy Jagiellońskiej

2022-03-17 5:09:48

fot. Materiał graficzny inwestora

Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku przy ul. Jagiellońskiej w Legionowie powstanie park handlowy. Za budowę “parku” odpowiedzialna będzie spółka Ziajkowski sp. j z Michałowa-Reginowa, która na początku marca br. otrzymała pozwolenie na budowę

Nowoczesny park handlowy powstanie w miejscu nieistniejącej już spółdzielni “Elektronika” oraz sklepu Komfort i Myjni Samochodowej przy skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Kazimierza Wielkiego, które zgodnie z informacjami inwestora zostaną wyburzone.
Na trzech działkach zlokalizowanych u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Kazimierza Wielkiego ma powstać dwukondygnacyjny obiekt handlowy w kształcie litery L o powierzchni blisko 3 tys. m2. W części parterowej budynku znajdą się pomieszczenia handlowe o łącznej powierzchni 2 tys. m2. Zaś na piętrze, które powstanie tylko w jednej części budynku zlokalizowane zostaną pomieszczenia biurowo-usługowe. Wejścia do sklepu mają powstać od strony parkingów. Co ciekawe inwestor nie będzie budował garażu podziemnego. Za to przed kompleksem powstanie parking na 70 miejsc postojowych. Całość ma być zlokalizowana vis a vis znajdującego się przy ul. Jagiellońskiej Lidla.
Inwestor nie zdradza jeszcze jakie marki i sklepy znajdą się w nowym obiekcie jednak jak donoszą media w dwóch największych lokalach swoje miejsce znajdą firmy z branży spożywczej i drogeryjnej.
Zgodnie z założeniem jeżeli wszystko dobrze pójdzie obiekt zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *