LEGIONOWO. KONKURS! Wygraj bilet na koncert AGA ZARYAN

2018-11-12 9:55:29

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Agi Zaryan, który odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowy autorski album Artystki. Koncert odbędzie się 18 listopada (niedziela) w Sali Widowiskowej legionowskiego Ratusza . Muzyka na nowy album została skomponowana do tekstów napisanych po angielsku przez wokalistkę. Dzięki temu kompozycje nabrały osobistego charakteru. Zaryan dzieli się w nich swoimi emocjami i refleksjami na temat otaczającej ją rzeczywistości

Autorami kompozycji są wybitni jazzmani: David Doruzka, Dariusz Oleszkiewicz, Michał Tokaj oraz Marcin Wasilewski. Kilka piosenek skomponowała Aga.

W nowym repertuarze oprócz utworów autorskich pojawią się interpretacje utworów Paula Simona czy Stevie’go Wondera. Muzy-cy, którzy zostali zaproszeni do udziału w płycie i koncertach wspólnie wykreowali nowe brzmienie zespołu.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce . Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.

Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną; została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

 

WYGRAJ BILET NA KONCERT AGA ZARYAN!

Aby wygrać bilet na koncert polub fanpage To i Owo na facebooku, pod tym postem zostaw łapkę w górę i udostępnij go publicznie! Do wygrania są 4 pojedyncze wejściówki!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *