LEGIONOWO. Kontrole nękają Urząd Miasta?

2016-10-07 3:58:12

Podczas ostatniej sesji rady miasta prezydent Roman Smogorzewski skarżył się na kontrole z różnych instytucji, które pojawiają się w Legionowie i utrudniają pracę urzędnikom. Przyznał , że kontrola z Najwyższej Izby Kontroli pojawiła się na nowym dworcu kolejowym w Legionowie w poniedziałek, tzn. już następnego dnia po otwarciu.

Kilka dni wcześniej to samo miała sprawdzać kontrola z Urzędu Kontroli Skarbowej. – Musimy bardzo uważać, aby chcąc zrobić dobrze, nie narazić się na kolejne donosy i kolejne zarzuty – mówił Smogorzewski. W tej samej sprawie zabrał głos również radny Leszek Smuniewski, który w połowie września wystosował do prezydenta interpelację dotyczącą przeprowadzanych w legionowskim ratuszu kontroli. Okazało się, że radny odpowiedzi na swoje pytania dotyczące ilości kontroli, ich zakresu oraz nazw instytucji które je przeprowadzały nie otrzymał. Odesłano go za to do Biuletynu Informacji Publicznej. Jednak w BIP informacje te zostały zamieszczone dopiero po tygodniu, od chwili gdy zadał swoje pytania. – Z informacji, które obecnie zamieszczono w BIP–ie wynika, że liczba przeprowadzonych w tym roku kontroli (5) nie odbiega od ilości kontroli przeprowadzanych w latach poprzednich.

WD

Komentarze

1 komentarz

  1. Zdzisio odpowiedz

    Kontrole te nic nie dają, bo są powierzchowne i ograniczają się do badania dokumentów. Gdyby pogrzebali głębiej to by nie jedno znaleźli ………………

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *