LEGIONOWO. Kradł batony, grozi mu 10 lat więzienia

2019-02-05 11:17:05

40-letni Maciej K. wpadł w ręce policji. Mężczyzna jest podejrzany o próbę dokonania rozboju oraz kradzieży batonów

Kilka dni temu na terenie jednego marketu w Legionowie 40-latek próbował opuścić sklep bez płacenia za towar. Gdy zauważyła to jedna z pracownic sklepu, od razu próbowała zatrzymać 40-latka. Wtedy mężczyzna uderzył ja w twarz. Na szczęście obserwujący zdarzenie inni klienci nie pozostali obojętni i zatrzymali mężczyznę. Na miejsce przyjechała policja,która przeszukała mężczyznę i znalazła przy nim skradzione… Batony. Decyzją prokuratury wobec mężczyzny zastosowano dozór. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze

2 komentarze

  1. Legionowiak odpowiedz

    Powinien dostać zarzut Próby Zabójstwa, podobnie napadający z bronią lub ktokolwiek, kto podnosi rękę na drugiego człowieka. Do tego przywrócenie kary śmierci i mamy spadek tego typu przestępczości, na zasadzie eliminacji sprawców.

  2. adadada odpowiedz

    Gdyby napadał z maczetą lub bronią palną na banki, to by dostał maksymalnie 5 lat, a tu za batona i bójkę może dostać 10 lat. Ale spokojnie, dostanie krótki wyrok w zawieszeniu, a prokurator już go wypuścił, bo zdaje sobie sprawę, że sady mamy łaskawe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *