Facebook

LEGIONOWO.Kultowe ciężarówki Coca-Cola już 14 Grudnia w Legionowie

2017-12-11 1:29:28

2 ciężarówki. 22 dni. 32 miasta. 2 równoległe trasy ogólnopolskie. Tysiące kilometrów na liczniku. A wśród nich Legionowo.

Prawie 14,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. 14 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 ciężarówka Coca-Cola zagości na Rynku Miejskim w Legionowie. Na przybyłych z tej okazji mieszkańców czekać będą m.in Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola.

Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi! Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także
z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Warto zauważyć, że ciężarówki zagościły w sercach Polaków i stały się elementem świątecznej tradycji. O czym świadczy ogromne zainteresowanie nimi kiedy za każdym razem, gdy odwiedzają miasta w Polsce. Za każdym razem wydarzeniom towarzyszy ogromna radość i magia. Selfie z czerwoną ciężarówką Coca-Cola jest dziś obrazem świąt identycznym jakim dawniej było zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *