Facebook


LEGIONOWO. Likwidacja banku na rondku przy Husarskiej?

2016-11-10 11:52:37

W ostatnich dniach Radą Osiedla Sobieskiego wstrząsnęła informacja o zamiarach likwidacji placówki bankowej PKO BP na rondku przy ul. Husarskiej. Odział mieszczący się tam od lat, zawsze cieszył się zainteresowaniem mieszkańców opłacających rachunki.

– Dowiedzieliśmy się, że planowana jest likwidacja tej placówki, dlatego podjęliśmy działania zmierzające do tego, aby ludzie posiadający w tej sprawie decydujący głos mieli na względzie potrzeby nas, mieszkańców tej części miasta – powiedziała mediom Danuta Ulkie, przewodnicząca Rady Osiedla Sobieskiego. Zdaniem spółdzielczych radnych duża liczba klientów codziennie korzystających z usług oddziału nie daje racjonalnych podstaw do jego likwidacji. Stąd pismo do siedziby banku z prośbą o rezygnację z tego pomysłu. Podpisali się pod nią wszyscy członkowie Rady Osiedla Sobieskiego.

JR

Komentarze

1 komentarz

  1. Marko_o odpowiedz

    Osoby opłacający rachunki w placowkach to żaden biznes dla banku a bardziej obciażenie dlatego banki zachecaja do platnosci online. Jesli bank ma miec solidne fundamenty to musi likwidowac nierentowne placowki a zakladam ze tak jest w tym przypadku skoro mysli sie o zamknieciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *