LEGIONOWO. Marek Pawlak pozostanie Zastępcą Prezydenta

2018-12-09 5:22:11

Marek Pawlak, powołany 26 listopada na Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. z o.o. będzie nadal pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Legionowo. Czy nie wywołuje to konfliktu interesów? I czy jest to zgodne z prawem?

Urząd Miasta Legionowo na swojej stronie poinformował, że Marek Pawlak będzie nadal pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta miasta Legionowa. Z informacji, które podał legionowski magistrat wynika, iż zakres jego obowiązków w Urzędzie Miasta Legionowo został ograniczony, a zatrudnienie zmniejszone do 0,6 etatu. Przypomnijmy, że 26 listopada Marek Pawlak został powołany przez Radę Nadzorczą PEC na stanowisko Prezesa Zarządu po rezygnacji dotychczasowego Prezesa Narcyza Tokarskiego. Jego odejście spowodowane było względami osobistymi i złym stanem zdrowia. Rodzi to wiele pytań m.in.: czy nie wywołuje to konfliktu interesów i czy jest to zgodne z prawem?

Paulina Nowicka

Komentarze

4 komentarze

 1. Victor odpowiedz

  Brawo, piękny układ: 1) dwa cycki do possania zamiast jednego, 2) Pan z urzędu miasta będzie kontrolować i nadzorować pana z PEC-u, czyli sam siebie. Oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Klara odpowiedz

  Ten wasz prezydent cały czas popełnia błędy, a jak grunt będzie się walil pod nogami, to będzie mówił, że afera polityczna. Szkoda słów

 3. Leszek odpowiedz

  Duży błąd popełnia prezydent Smogorzewski. Wie, że to bardzo naciągane ale w to brnie. Szkoda PEC i szkoda miasta.

 4. dwa w jednym odpowiedz

  tu interes jest wspólny…..K A S A dla beneficjenta cha cha cha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *