LEGIONOWO. Marek Pawlak pozostanie Zastępcą Prezydenta

2018-11-30 10:47:58

 

Marek Pawlak, powołany 26 listopada na Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. z o.o. będzie nadal pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Legionowo. Czy nie wywołuje to konfliktu interesów? I czy jest to zgodne z prawem?

Urząd Miasta Legionowo na swojej stronie poinformował, że Marek Pawlak będzie nadal pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta miasta Legionowa. Z informacji, które podał legionowski magistrat wynika, iż zakres jego obowiązków w Urzędzie Miasta Legionowo został ograniczony, a zatrudnienie zmniejszone do 0,6 etatu. Przypomnijmy, że 26 listopada Marek Pawlak został powołany przez Radę Nadzorczą PEC na stanowisko Prezesa Zarządu po rezygnacji dotychczasowego Prezesa Narcyza Tokarskiego. Jego odejście spowodowane było względami osobistymi i złym stanem zdrowia. Rodzi to wiele pytań m.in.: czy nie wywołuje to konfliktu interesów i czy jest to zgodne z prawem?

Komentarze

6 komentarzy

 1. Tolek odpowiedz

  Konflikt interesów jest ewidentny Marek Pawlak Prezes PEC podwładnym Marka Pawlaka zastępcy Prezydenta a zatem czy jest to zgodne z prawem. Kiedyś nazywało się to falandyzacją prawa. Komu i po co to potrzebne.

  1. Mass odpowiedz

   Otóż. Moze to i lepiej – nie tworzą żadnych pozorów, tylko bez skrupułów kawa na ławę 🙂

  2. Leszek odpowiedz

   Dla wladzy i pieniedzy. Proste.

 2. Prawda Legionowska odpowiedz

  Ciekawe jak pensje będzie miał rozliczaną. Na dwóch etatach nie da się pracować i kodeks pracy zabrania…

 3. Victor odpowiedz

  zawsze to lepiej possać dwa cycki niż jeden, każdy to wie

  1. Czytelnik odpowiedz

   Zgadzam się z tym zabawnym komentarzem,mając taką możliwość postąpił bym identycznie 😎

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *