Facebook


LEGIONOWO. Maty antypoślizgowe w przejściu podziemnym przy Centrum Komunikacyjnym

2019-12-11 6:08:28

W piątek 29 listopada na schodach prowadzących do przejścia podziemnego na stacji PKP Legionowo założono maty antypoślizgowe


O potrzebie zwiększenia bezpieczeństwa na schodach prowadzących na perony przy stacji Legionowo mówiono od samego otwarcia Centrum Komunikacyjnego. Co roku w okresie zimowym przez zalegające błoto pośniegowe i mróz na schodach ślizgali się podróżni, ale Urząd Miasta pozostawał niewzruszony. W zeszłym tygodniu to się zmieniło, a na schodach pojawiły się maty antypoślizgowe. Zdaniem niektórych mieszkańców jest to rozwiązanie sezonowe, ponieważ według nich maty będzie trzeba konserwować i co roku wymieniać. To zaś ma generować dodatkowe koszty. Ich zdaniem, należałoby wymienić nawierzchnię schodów, która w połączeniu z błotem pośniegowym i mrozem staje się śliska i stwarza niebezpieczne sytuacje.

red.

Komentarze

1 komentarz

  1. Dazadler odpowiedz

    Dzisiaj na stacji sam widziałem, że jeden kawałek tej maty juz się oderwał. To jakies dziadostwo, trzeba przyznać ze lepiej sie schodzi, ale za chwile sie podrywa, wytrze i będzie do niczego. To tzw. leczenie syfa pudrem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *