Facebook


LEGIONOWO. Miał 4 gramy białego proszku

2016-11-24 3:22:09

We wtorek 22 listopada policjanci z Legionowa zatrzymali Adama D. Mężczyzna odrzucił saszetkę, w której były narkotyki, kiedy zauważył policyjny patrol. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 gramy amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze z wydziałów kryminalnego i prewencji legionowskiej komendy ustalili, że 35-letni Adam D. może posiadać nielegalne substancje. Około godziny 8 rano patrolowali teren jego miejsca zamieszkania. W pewnym momencie zauważyli idącego ulicą 35-latka. Na widok nieoznakowanego radiowozu i policjantów mężczyzna odrzucił saszetkę na trawnik. Funkcjonariusze sprawdzili, czego chciał się pozbyć mężczyzna.

Okazało się, że w środku saszetki są dwie torebki foliowe z białym proszkiem. Łącznie ponad 4 gramy. 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci przedstawili już mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy. Wcześniej był już notowany m. in. za przestępstwa narkotykowe. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *