LEGIONOWO. Miasto tonie – skutki nawałnicy

2017-08-10 4:13:47

Dzisiejsza (10.08) poranna nawałnica utrudniła życie mieszkańców Legionowa. Kilka minut przed godziną 8:00 rano, opady deszczu i silny wiatr doprowadziły do paraliżu legionowskich ulic.

Z informacji uzyskanych od strażaków wynika, że do godziny 11:00 interweniowali ponad 50 razy. I wciąż dostają nowe zgłoszenia dotyczące połamanych drzew, zalań oraz zerwanych linii energetycznych. W trakcie nawałnicy doszło m. in do przerw w dostawie wody z wodociągu miejskiego oraz przerw w dostawie prądu w wielu częściach miasta. Przez brak prądu, stały pociągi w kierunku Legionowa. W dalszym ciągu zalane są całe odcinki ulic: Parkowej, Kolejowej, Batorego, Siemiradzkiego, Żeromskiego, Sienkiewicza. Zalane zostało również przejście podziemne przy Centrum Komunikacyjnym.

Komentarze

2 komentarze

  1. Kajetan odpowiedz

    Brak kanalizacji deszczowej w większości miasta, a zarazem przyzwolenie na ciągłe dogęszczanie zabudowy, a w efekcie zalane miasto po każdym dużym deszczu, to efekt rządów wesołego Romka. Wesoły to on jest ale za mądry chyba nie…… Kajetan.

  2. Katarzyna odpowiedz

    To jest wejście na perony na stacji Legionowo Przystanek od strony ul. Kolejowej. Tu są kałuże po każdym większym deszczu. Potem nie można dostać się na stacje suchą nogą przez kilka dni. A radny Zieli.ński – pupil Smogorzewskiego naobiecywał czego to nie zrobi ….i nie zrobił nic w tej sprawie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *