test


LEGIONOWO. Michał Perl jedzie na Mistrzostwa Świata w Pływaniu Zimowym i potrzebuje pomocy

2019-11-19 10:51:13

Michał Perl Nasz Mistrz Świata w lodowym pływaniu z Murmańska 2019r. zbiera fundusze na kolejny wyjazd na Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata w zimowym pływaniu. Wyjazd pływaka można wesprzeć za pośrednictwem portalu zrzutka.pl (http://zrzutka.pl/v4exb2)

Michał Perl jest medalistą Mistrzostw Świata z Lodowym pływaniu z Murmańska 2019 r. Pływak szykuje się na kolejne Mistrzostwa oraz Puchary Świata federacji IWSA. Sportowiec zwrócił się prośbą o wsparcie w wyjazdach na imprezy międzynarodowe, po to aby dumnie reprezentować nasz kraj. Jak sam mówi każda pomoc jest mile widziana i za każdą będzie wdzięczny. Od 6 roku życia trenuje zawodowo pływanie. Od roku zajmuje się pływaniem ekstremalnym, czyli pływaniem w wodzie o temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza. W 2019 roku reprezentował Polskę podczas Mistrzostw Świata w Pływaniu lodowym w Murmańsku (Rosja). Zdobył tam 4 złote medale w konkurencjach indywidualnych na dystansach: 50m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym, 50m stylem motylkowym, 100m stylem klasycznym. Startował również w dwóch sztafetach, w których wywalczył wraz z reprezentacją złoty oraz srebrny medal; 4x50m stylem dowolnym oraz 4x250m stylem dowolnym. Co dało łączną liczbę 6 medali z Mistrzostw Świata.

Celem zbiórki jest pokrycie kosztów udziału w trzech zawodach:

Udział w Mistrzostwach Świata w Pływaniu Zimowym na Słowenii

Organizator: International Winter Swimming Association

Termin: luty 2020

Koszt: 7000 PLN (opłata za starty – a jest ich dużo, wszystkie koszty pokrywają zawodniczy, przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, startowe, treningi, sprzęt)

Udział w Pucharze Świata w Pływaniu Zimowym w Chinach

Organizator: International Winter Swimming Association

Termin: styczeń 2020

Koszt: 5000 PLN (organizator pokrywa większość kosztów. Zawodnicy muszą jedynie na własną rękę dostać się na miejsce oraz opłacić startowe.)

Udział w Pucharze Świata w Pływaniu Zimowym w Szwecji

Organizator: International Winter Swimming Association

Termin: luty 2020

Koszt: 3000 PLN (opłata za starty, przelot, hotel)

Do zebrania jest 15 tys. zł w ciągu najbliższych 82 dni.

Link do zbiórki: http://zrzutka.pl/v4exb2

Fot. Michał Perl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *