LEGIONOWO. Mieszkańcy nie mogą spać. Libacje w Parku Solidarności

2023-04-10 3:57:04

Libacje alkoholowe, głośna muzyka i krzyki to codzienność mieszkańców bloku sąsiadującego z parkiem NSZZ Solidarność, zlokalizowanego na tyłach legionowskiego Ratusza. Mieszkańcy mają dość, a urzędnicy wystąpili o więcej patroli

Park im. Solidarności zlokalizowany w obrębie ul. Piłsudskiego, Sowińskiego, Słowackiego i Mrugacza w późnych godzinach wieczornych zmienia się w miejsce imprez, co nie podoba to się okolicznym mieszkańcom.

Codzienne libacje

Jakiś czas temu do redakcji dotarł list od mieszkańców bloków sąsiadujących z parkiem. Ich zdaniem „ to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie”. W liście mieszkańcy mówią między innymi o codziennych głośnych pijackich imprezach, przez które nie można spać.

Urząd wie o sprawie, będzie więcej patroli

Jak udało nam się dowiedzieć z Urzędu Miasta w Legionowie podobnie jak do nas wpływały skargi mieszkańców, w związku z czym Urząd zgłosił sprawę policji.
Obszar parku dodatkowo znajduje się w tzw. planie dotyczącym KMZ czyli Kontrolą Miejsc Zagrożonych. Ponadto Urząd zapewnił, że postara się doświetlić teren najbardziej newralgicznych miejsc w parku oraz zapewnił o przeprowadzeniu kontroli w pobliskich punktach handlowych w celu sprawdzenia czy alkohol nie jest sprzedawany osobom nieletnim. Do sprawy będziemy wracać.

red.

Komentarze

1 komentarz

  1. Mart odpowiedz

    Pod Ratuszem najciemniej 😉 Stojący w Parku “Grzybek” to częste miejsce zakrapianych spotkań młodzieży. Od lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *