LEGIONOWO. Morderstwo na Pomorskiej – Nowe fakty

2017-06-14 6:10:45

Ze wstępnych ustaleń prokuratury w Wołominie wynika, że zwłoki mężczyzny wyłowione u zbiegu Narwi i Bugu to ciało Dariusza B. Mężczyzna był poszukiwany w związku z podejrzeniem o dokonanie brutalnego zabójstwa byłej żony Beaty B.


Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w środę (24.05) kiedy Beata B. przyjechała do Legionowa aby spotkać się ze swoim do swoim byłym mężem Dariuszem B.

Trwa śledztwo

W rozmowie z rzecznikiem warszawskiej Prokuratury Okręgowej Warszawa- Praga, prokuratorem Łukaszem Łapczyńskim dowiedzieliśmy się, że za wyjaśnieniem przyczyn oraz samobójczej śmierci odpowiada prokuratura w Wołominie. Z uzyskanych informacji wynika, że ciało mężczyzny zostało rozpoznane i są to zwłoki Dariusza B.

Prokuratura czeka na opinie

Prowadząca śledztwo w sprawie morderstwa prokuratura legionowska jest w stałym kontakcie ze śledczymi z Wołomina. Niestety na ten moment nie może powiedzieć, że odpowiedzialnym za śmierć Beaty B. jest Dariusz B. Dopóki nie wykonamy wszystkich badań i nie otrzymamy wszystkich wymaganych opinii w tym daktyloskopijnej i genetycznej możemy tylko domniemywać, że odpowiedzialny za śmierć kobiety jest Dariusz B.

QK

Komentarze

1 komentarz

  1. Jack odpowiedz

    Ogrzewanie “kotleta”,nic nie wnosząc, a raniąc bliskich. Jak pis 10.kazdego miesiąca. Wstyd!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *