Facebook
LEGIONOWO. MPO odbierze nasze śmieci

2017-07-11 3:45:04

Jak informuje Urząd Miasta Legionowo, w poniedziałek (10.07) została podpisana umowa z warszawskim MPO na wywóz odpadów komunalnych z Legionowa.

Umowa została podpisana do 9 października br. z możliwością jej przedłużenia. Z informacji uzyskanych z ratusza wynika, że – Nowa firma dopiero będzie się uczyła miasta, mogą zdarzyć się jakieś drobne odstępstwa od harmonogramu. W takim przypadku poprosimy o kontakt z działem gospodarki odpadami. Niebawem MPO planuje także otworzenie dodatkowej infolinii dla mieszkańców Legionowa – mówi Robert Wieczorek, kierownik Referatu Ochrony Środowiska.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Gospodarki Odpadami pod numerem 22 766 4017 lub 4117.

Przypomnijmy – nowa, dwuletnia umowa z wybranym w przeprowadzonym w marcu br. przetargu odbiorcą – konsorcjum firm RDF i MPK Pure Home miała rozpocząć się 1 lipca. Dwa dni przed jej rozpoczęciem, 29 czerwca, MPK złożyło w urzędzie pismo, informujące o odstąpieniu od umowy z dniem 30 czerwca.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *