LEGIONOWO. Nadkom. Krzysztof Pijanowski nowym Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie

2022-04-22 2:56:06

W środę (20 kwietnia) komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dzierżak powołał nadkomisarza Krzysztofa Pijanowskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie

Nadkom. Krzysztof Pijanowski

Zgodnie z ceremoniałem, nadkomisarz Krzysztof Pijanowski przywitał się ze sztandarem jednostki oraz złożył meldunek Komendantowi Stołecznemu Policji nadinspektorowi Pawłowi Dzierżakowi o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie .
Nowemu przełożonemu legionowskich policjantów jako pierwszy awansu pogratulował nadinspektor Paweł Dzierżak podkreślając wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz znajomość obszaru jednostki, z którą Pan Komendant związany jest od początku swojej służby w Policji tj. od 26 lat .
Następnie Pan Generał słowa uznania i podziękowani za służbę oraz kierowanie legionowska komendą przekazał obecnej na uroczystości insp. Annie Jędrzejewskiej – Szpak, która w pierwszych dniach lutego br. otrzymała awans i objęła stanowisko Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Kolejne gratulacje i życzenia sukcesów w kierowaniu legionowską Policją, nadkomisarz Pijanowski przyjmował od władz samorządowych, na czele ze Starostą Legionowskim Panem Sylwestrem Sokolnickim oraz Prokuratora Rejonowego w Legionowie Pana Ireneusza Ważnego.
Następnie nadkom. Krzysztof Pijanowski podziękował Komendantowi Stołecznemu Policji za okazane zaufanie. W swoim podziękowaniu podkreślił, że bezpieczeństwo mieszkańców powiatu legionowskiego jest dla niego priorytetem i dołoży wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom społecznym. Jednocześnie zaznaczył, że liczy na dalszą, dobrą współpracę z władzami powiatowymi i samorządowymi oraz instytucjami współpracującymi.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *