Facebook

LEGIONOWO. Nagrody dla nauczycieli

2017-10-20 8:39:56

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w czwartek (12.10) o godzinie 17.00 w legionowskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia nagród przedstawicielom legionowskich szkół.


W tym roku po raz piąty został przeprowadzony konkurs „Innowacyjny nauczyciel”, „Lider twórczego zarządzania”. Patronat nad tegoroczną edycją objął Mazowiecki Kurator Oświaty, Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej „Dyrektor Szkoły” oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
Wyróżnienia innowacyjny nauczyciel zostało przyznane dla: Pani Dominice Miaz nauczycielowi biblioteki w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Legionowie, Pani Joannie Grzegrzółce nauczycielowi Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Legionowie, Pani Ewie Konarzewskiej nauczycielowi religii w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie, Pani Katarzynie Grabowskiej nauczycielowi w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Legionowie. Wyróżnienie Lider twórczego zarządzania otrzymała Pani Grażyna Chojnowska Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 12.

oprac. red

Komentarze

1 komentarz

  1. Brrrrrr.... odpowiedz

    Nauczycielka religii i bibliotekarka dostają nagrody! Dobrze, że nie pedagog, który z nauczaniem przy tablicy nie mają nic wspólnego. Jedni tyrają a drudzy zbierają nagrody! Od kiedy to nauczycielem jest pedagog, bibliotekarka…tylko psychiatry brak!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *