LEGIONOWO. Narkotyki, nielegalna broń i amunicja

2020-05-09 9:20:37

 

W Legionowie zatrzymano 36-letniego mężczyznę podejrzanego o ukrywanie środków odurzających. W trakcie zatrzymania w domu 36-latka znaleziono: amfetaminę, a także broń palną: rewolwer oraz 78 szt. amunicji

Jak podaje policja, do zatrzymania doszło w związku z informacjami jakie uzyskali funkcjonariusze według ich wiedzy mężczyzna miał ukrywać narkotyki. Na miejscu policjanci zastali podejrzanego i w jego obecności przystąpili do przeszukania mieszkania oraz pojazdu. W trakcie jego trwania natrafiono na broń palną i amunicję oraz amfetaminę.

Jak się okazało 36-latek nie posiadał pozwolenia na znalezioną broń. Rewolwer został zabezpieczony i sprawdzony przez policyjnych techników. Zatrzymany usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni palnej oraz narkotyków. Teraz może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

2 komentarze

  1. junkieshootass odpowiedz

    Ludzie litości popełnijmy zbiorowe samobójstwo bo w tym kraju sie nie da przecież żyć, facet mial pewnie 0,2 grama na wlasny uzytek i pistolet ktory moze kupic kazdy w tym kraju kto skończyl 18lat, a tu robią bandyte z chlopaka, trzeba bylo go zastrzelić na miejscu!!!

  2. Jarkacz odpowiedz

    Rewolwer widoczny na zdjęciu można kupić bez żadnego zezwolenia. Jeżeli za coś takiego postawiono zarzuty, to niestety ale żyjemy w państwie bezprawia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *