LEGIONOWO. Następne zakażenia koronawirusem w miejskich przedszkolach

2020-10-20 1:46:52

W dniu dzisiejszym poinformowano o kolejnym zakażeniu koronawirusem w Przedszkolu Miejskim nr 7. Zakaził się terapeuta integracji sensorycznej. Zaś w Przedszkolu Miejskim nr 6 zakażony jest pracownik obsługi, ten przebywał jednak na kwarantannie w związku z poprzednim zakażeniem w placówce

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7 informuje, że Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie przekazała w dniu dzisiejszym (20.10) informację o stwierdzeniu pozytywnego wyniku testu SARS-CoV-2 u terapeuty integracji sensorycznej. PSSE w Legionowie wyraziła telefonicznie pozytywną opinię o zawieszeniu zajęć w jednej grupie przedszkolnej w okresie od 19 do 23 października.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w dniu 18 października 2020 r., poinformował o zakażeniu koronawirusem pracownika obsługi. Pracownik w związku z poprzednim przypadkiem COVID-19 w przedszkolu jest aktualnie na kwarantannie, ostatni raz przebywał na terenie szkoły w dn. 12 października. Jednocześnie dyrektor przedszkola uzyskał telefoniczną zgodę PSSE na zawieszenie zajęć w jednej z grup w dniach 19-22 października.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *