LEGIONOWO. Nastolatek na haju

2015-12-09 1:54:39

Legionowscy policjanci w trakcie realizacji codziennych zadań ujawnili nieletniego posiadającego środek odurzający. 16-latek posiadał przy sobie zawiniątko, wewnątrz którego znajdował się susz roślinny koloru zielono-brunatnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Sprawą 16-latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 7 grudnia. Policjanci z tutejszej komendy zostali wezwani wspólnie z pogotowiem ratunkowym do domu, w którym 16-letni chłopiec zachowywał się „dziwnie”. W trakcie podjętej interwencji w obecności opiekuna przeprowadzili rozmowę z małoletnim, który nie mogąc wyjaśnić swojego zachowania powiedział, że palił marihuanę. Po chwili stróże prawa ujawnili, iż chłopiec posiada przy sobie zawiniątko, w którym znajdował się susz koloru zielono-brunatnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana.

Z 16-latkiem śledczy zrealizują czynności w najbliższych dniach, gdzie w trakcie przesłuchania określą mu czyn karalny, którego się dopuścił. Sprawą 16-latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *