LEGIONOWO. NASZE MIASTO NASZE SPRAWY wybrało kandydata na prezydenta miasta

2018-06-13 12:00:42

Bogdan Kiełbasiński będzie walczył o urząd prezydenta miasta Legionowo w najbliższych wyborach samorządowych. Taką decyzję podjęło Walne Zgromadzenie Członków Legionowskiego Stowarzyszenia Promocji Samorządności NASZE MIASTO NASZE SPRAWY


10 czerwca b.r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Legionowskiego Stowarzyszenia Promocji Samorządności NASZE MIASTO NASZE SPRAWY. Podczas dyskusji omówiono bieżące sprawy związane z działalnością Stowarzyszenia i przygotowaniami do najbliższych wyborów samorządowych. Podjęto uchwałę, wskazującą Bogdana Kiełbasińskiego jako kandydata Stowarzyszenia, który będzie ubiegał się o urząd Prezydenta Miasta Legionowo. Bardzo mocno wybrzmiało wspólne stanowisko zebranych, że zadaniem Stowarzyszenia, jest nie tylko praca na rzecz lokalnej społeczności, ale również stanie na straży praworządności samorządu i dbanie o pełną transparentność jego funkcjonowania. Na posiedzeniu przyjęto sprawozdanie Zarządu z działalności Stowarzyszenia oraz sprawozdanie finansowe za 2017 r. Następnie udzielono Zarządowi absolutorium z tytułu wykonania zadań w ubiegłym roku. Aktualnie w skład zarządu Stowarzyszenia wchodzą: Bogdan Kiełbasiński – prezes Zarządu, Józef Dziedzic – wiceprezes oraz członkowie Zarządu: Julita Baczyńska, Mirosław Grabowski, Adrian Małachowski, Anna Mateuszczyk, Anna Szczepłek. W Komisji Rewizyjnej znajdują się: Ryszard Maculewicz – przewodniczący oraz członkowie Piotr Kurek i Elżbieta Niemczyńska.

Anna Szczepłek
Członek Zarządu, Rzecznik Prasowy

Komentarze

11 komentarzy

 1. Marcin odpowiedz

  A ja głosuję na Andrzeja Łyszkowskiego! To przede wszystkim dobry człowiek, a tych w obecnych czasach najbardziej nam potrzeba. Roman na taczke!

 2. Gras odpowiedz

  A ja się kieruję programem wyborczym, i program Kiełbasińskiego najbardziej mi się podoba – mówi o uporządkowaniu planów zagospodarowania przestrzennego – a to jest konieczne, jeśli nie chcemy dalszego zagęszczania miasta i bałaganu przestrzennego. Jako urzędnik mogę zweryfikować, że wie on, o czym mówi. Inne propozycje dla miasta też mi się podobają, może nie wszystko uda mu się zrobić, ale dobrze, że widzi problemy i chce je rozwiązywać.

 3. Krzysiek odpowiedz

  Niech mi ktos powie, jakie REALNE przelozenie na zmiany w mieacie, bedzie mial wybor Kielbasinskiego na prezydenta? Bo to ze Kalinowski bedzie mial dobre kontakty z rzadzacymi, to jest pewnik.

  1. Krzysiek odpowiedz

   Żadnej odpowiedzi? Tak jak myślałem. Głosuję na Kalinowskiego, a Kiełbasiński, jeżeli naprawde mu zależy na zmianach i tym by Legionowo zaczęło być normalnym miastem, niech przekaże mu swoje poparcie. Rozmienianie na drobne nigdy nie pomoże w wywaleniu Smogorzewskiego.

 4. Daro odpowiedz

  To jest dobry kandydat dla ludzi którzy muszą wybierać pomiędzy większym czy mniejszym złem
  Wielu ludzi ma problem, nie chce głosować na Smogorzewskiego z PO ale nie chce wybierać też Kalinowskiego z PiS
  Dlatego uważam że Kiełbasiński przejmie głosy tych ludzi

 5. Misiek odpowiedz

  Raczej na odwrót, to Kiełbasiński ma najwieksze szanse być liderem opozycji, wiec to on będzie pozyskiwał poparcie slabszych kandydatów.

  1. Marek odpowiedz

   Chyba śnisz. Kto w miescie kojarzy jakiegos Kielbasinskiego??

 6. Ewa odpowiedz

  Zgadzam sie z Krzysztofem. Kielbasinski sam nic nie zdziala, powinien przekazac poparcie Kalinowskiemu.

 7. Krzysiek odpowiedz

  Bezsensowne rozmienianie na drobne. Kandydat opozycji powinien byc jeden, bo tylko wtedy Smogorzewski poczuje pot na d…

  1. KONIEC KASTY FAFLUNÓW66 odpowiedz

   Smoga już nie ma……….nawet Ryśki już mu nie pomoze 😉

 8. Misiek odpowiedz

  Dobra kandydatura. Nie dał się kupić obecnemu prezydentowi i twardo występował przeciw jego polityce, m.in. protesty w sprawie dogęszczania… Reprezentuje tak naprawde jedyny opozycyjny, LOKALNY komitet w mieście. Społecznik od wielu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *