Facebook

LEGIONOWO. Nie wiedziała czy wypiła przed czy po kolizji

2018-04-03 4:01:52

Legionowscy policjanci zatrzymali 32-letnią Agnieszkę M. Kobieta jest podejrzana o doprowadzenie do kolizji będąc pod wpływem alkoholu.

W minioną sobotę (31.03) policjanci z Legionowa dostali informację o zderzeniu samochodu osobowego z barierami energochłonnymi w Legionowie. Po przybyciu na miejsce okazało się, że nie ma w nim właściciela pojazdu. W trakcie zabezpieczania pojazdu do policjantów podeszła kobieta, która stwierdziła, że to ona prowadziła pojazd. Po zdarzeniu oddaliła się z miejsca wypadku w celu wezwania pomocy. A takze aby napić się alkoholu. Policjanci zatrzymali 32-letnią Agnieszkę M.Kobieta została przebadana alkomatem, który wykazał 0,5 promila alkoholu. Teraz śledczy ustalą czy kobieta prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot: KPP Legionowo

Komentarze

7 komentarzy

 1. bolek odpowiedz

  0,5 po pierwszym pomiarze czy drugim? bo są 2 pomiary jakby ktos nie wiedział w odstępie 15 minut , Moim zdaniem powinien być podany drugi ,który okresla tendencję spadku lub wzrostu. Jest tu jakiś policjant drogowy,może się wypowie w tej kwestii?

 2. hahaha odpowiedz

  Oj oj oj no to teraz z własnej kieszonki zapłaci za zniszczone bariery i naprawę auta bo ubezpieczyciel nie pokrywa szkód ha ha ha

 3. obiad w carskiej odpowiedz

  To normalne. Ja też ile razy zderzę się z kimś na wiadukcie, to najpierw idę do „Carskiej” na obiad, a do obiadu trzeba coś na lepsze trawienie… a potem dopiero zawiadamiam pomoc, policje itd.

 4. Pomroczność odpowiedz

  Czyżby odezwała się sama zainteresowana? Najwyraźniej nie widziała nawet odczytu alkomatu, a więc albo pomroczność jasna albo to było trochę więcej niż 0,5.

  1. Anonim odpowiedz

   Nie wie Pan to niech nie komentuje I I owszem sama zainteresowana napisała głupot nie wypisuje a policja po każdym sprawdzeniu drukuje pomiar I żaden pomiar nie wskazał takiego wyniku wymyślonego z palca. I nie przestępstwo I nie oskarżona a świadek w postępowaniu. Sztuczna sensacja aby sprzedaż gazety była.

 5. Anonim odpowiedz

  Totalne bzdury wyssane z palca. Taka niby poważna gazeta i nie sprawwdza dokładnie informacji. 0,5 promila? Skąd to się wzięło bo jakoś policyjny alkomat nie pokazał takiej ilości alkoholu. To są pomówienia i oczernianie kogoś a ten kiczowaty nagłówek…chyba osoba która to pisała sama nie wie czy ma zdolność trzeźwego myślenia, wymyśla takie fantazje aby zrobić sztuczną sensacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *