LEGIONOWO. Niebezpieczny chodnik na legionowskim wiadukcie!

2022-05-28 6:03:18

Tony piasku na chodniku na wiadukcie w Legionowie, na drodze krajowej 61, mogą doprowadzić do tragedii. Codziennie chodzą tam tłumy ludzi. Niestety służby miejskie ignorują ten fragment miasta

Mieszkańcy zwrócili uwagę redakcji na zaśmiecony piachem chodnik na legionowskim wiadukcie. – „Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie to, że w ciągu dnia przemieszcza się tędy bardzo dużo ludzi. Przejście jest wąskie i nastroszone ostrymi krawędziami barierek” – informują czytelnicy.

Może dojść do tragedii!

Problem nie uprzątniętego piachu jest w tym miejscu od lat. Jest to bardzo uciążliwe szczególnie dla rodziców z dziećmi, dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, czy też rowerzystów. Jazda po piachu może skończyć się upadkiem, a w tym miejscu jest to szalenie niebezpieczne. – „Matki z małymi dziećmi z wielkim trudem popychają po piachu wózki na wznoszący się wiadukt” – opowiada czytelnik. – „Chwila nieuwagi, a nasze miasto będzie znane w całym kraju z powodu makabrycznego wypadku!” – mówi zdenerwowany Pan Tomasz.

Służby miejskie ignorują problem

– „Kilka tygodni temu zauważyłem, że grupa pracowników sprzątających przewinęła się po wiadukcie i sprzątała przejście. Myślałem, że w końcu będzie OK – mówi nasz rozmówca. – Nic z tego. Najprawdopodobniej pracownicy zgłosili oczyszczenie i zainkasowali zapłatę natomiast brak kontroli i mamy efekt” – dodaje.
O dalszym ciągu tej sprawy będziemy informować.

P.Nowicka

Komentarze

2 komentarze

  1. pieszy odpowiedz

    “Codziennie chodzą tam tłumy ludzi.” – hahaha 😀

  2. pwn odpowiedz

    No to proszę wysłać policję oraz prokuratora aby znaleźć winnych. Za stworzenie zagrożenia są paragrafy w kk. Jak w/w szanowne instytucję nie mogą znaleźć w kodeksie karnym – służę pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *