LEGIONOWO. Niefortunny wpis zastępcy prezydenta. Czy Zadrożny zaprasza terrorystów?

2017-07-25 6:45:03

Zastępca prezydenta Piotr Zadrożny zamieścił na facebooku wpis, w którym zaprasza na nowootwarty parking przy ulicy Kościuszki “kierowców i terrorystów”. Mamy nadzieję, że była to tylko pomyłka nie do końca otrzeźwiałego o poranku zastępcy prezydenta


W poniedziałek (17.07) przed godziną 7 rano wiceprezydent Piotr Zadrożny na forum internetowym dokonał wpisu, który miał zachęcić mieszkańców do korzystania z otwartego w tym dniu parkingu parkingu przy dworcu kolejowym, od strony ul. Kościuszki. Zadziwieni mieszkańcy mogli w nim przeczytać, że “(…) LEGIONOWO CZEKA NA KIEROWCÓW I TERRORYSTÓW”. Post został po dłuższym czasie usunięty i zastąpiony innym. Pozostało jednak zdziwienie i domysły na temat tego, po jakich ścieżkach krążą ostatnio myśli Pana Piotra. Jak zanotowaliśmy, ostatnio Piotr Zadrożny lansował się na “ławeczce zakochanych” na rynku w centrum Legionowa. Może uderzyła go wtedy strzała amora i może powrócił do świata baśni 1001 i nocy, ale skąd terroryści na parkingu przy dworcu pozostanie to chyba słodką tajemnicą wiceprezydenta.

Jacek Jankowski
Fot: Print screen z fb Legionowo Watch

Komentarze

3 komentarze

 1. zagrozenia dla roju odpowiedz

  co tam Leoncin tu na miejscu mają dośc sporo zagrozeń najpopularniejszym są trutnie nastepnie tzw wareoza ( też pasożyt) oraz wypasione “pazerne” szerszenie i grube opasale misie amatorzy słodkiego miodu…………….

 2. pszczelarz odpowiedz

  To wszystko , przez te pszczoły na dachu ostatnio tną władze równo miłosników miodu …….;)

  1. Miro odpowiedz

   Nie tak daleko w Leoncinie wystąpił ,,zgnilec amerykański pszczół”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *