LEGIONOWO. Nietrzeźwi kierujący zatrzymani

2021-07-26 3:59:39

Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pomimo ciągłych apeli policji i tragicznych doniesień medialnych wciąż są osoby, które wsiadają za kierownicę po alkoholu nie myśląc o tym jak poważne zagrożenia powodują

W sobotę (24 lipca) na terenie Legionowa policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy został zatrzymany przed godziną 12 na ulicy Ogrodowej. Podczas kontroli drogowej policjanci wyczuli woń alkoholu od kierującego Nissanem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 40-letniego mieszkańca powiatu suwalskiego 1,84 promila alkoholu.

Drugi z nieodpowiedzialnych kierowców wpadł w tuż przed północą na ulicy Siwińskiego. Patrol zaniepokojony stylem jazdy kierowcy Volvo zatrzymał pojazd do kontroli. Jak się okazało 50-latek siedzący za kierownicą był nietrzeźwy. Mieszkaniec powiatu legionowskiego miał w organizmie 1,74 promila alkoholu.

Teraz obaj mężczyźni za swoja lekkomyślność odpowiedzą przed sądem, grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *