LEGIONOWO. Nowa zastępczyni Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie

2017-08-23 5:04:34

 

Dzisiaj (23.08) o godz.14.00 na sali odpraw legionowskiej komendy podczas uroczystej zbiórki odczytany został rozkaz personalny Komendanta Stołecznego Policji o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie podinsp. Anny Jędrzejewskiej- Szpak. Głos zabrał Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Krzysztof Smela, który pogratulował swojej zastępczyni awansu, zapewnił o udzieleniu pomocy i wsparcia oraz wyraził zadowolenie, że stanowisko zastępcy objęła osoba, która związana jest od wielu lat z legionowską komendą.

Zgromadzeni goście złożyli na ręce nowej Pani Komendant serdeczne gratulacje i życzenia sukcesów w działaniach na rzecz bezpieczeństwa tutejszych mieszkańców.

W swoim przemówieniu podinsp. Anna Jędrzejewska- Szpak podziękowała za zaufanie jakim ją obdarzono i zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby sprawowanie przez nią funkcji Zastępcy Komendanta przełożyło się na dobre wyniki jednostki, owocną współpracę z instytucjami oraz wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

Podinsp. Anna Jędrzejewska- Szpak pełni służbę w Policji od 20 lat. Od początku swojej służby związana jest z pionem dochodzeniowo-śledczym. Pani Komendant pełniła służbę w Komisariacie Policji w Nasielsku, a następnie miała powierzone obowiązki Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Od 2008 roku podinsp. Anna Jędrzejewska-Szpak pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie najpierw jako Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie jako naczelnik tego wydziału. Nowa Pani Komendant ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Podinsp. Anna Jędrzejewska-Szpak jest mężatką i ma dwoje dzieci. Interesuje ją historia i literatura.

Źródło: KPP Legionowo
Fot. KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *