Facebook

LEGIONOWO. To i Owo w TVP1

2016-10-18 5:03:42

W poniedziałek 17 października po 22 miała miejsce emisja programu „Chodzi o Pieniądze” w którym Stowarzyszenie Legionowskich Lokatorów mówiło o problemach legionowskiej spółdzielni mieszkaniowej. Dziennikarze w audycji TVP1 wielokrotnie powoływali się na doniesienia prasowe z Tygodnika Mazowieckie To i Owo.

Miliony Polaków co miesiąc płacą za mieszkanie na konta spółdzielni mieszkaniowych. Teoretycznie pieniądze idą do wspólnej kasy, a prezesi powinni nimi zarządzać gospodarnie i na rzecz mieszkańców. Tymczasem nie zawsze tak bywa. Często dbają o swój własny interes. Mają pieniądze i są nieodwołalni. Właśnie tą kwestię poruszyli dziennikarze TVP1 w programie „Chodzi o pieniądze”, a z wizytą wpadli m. in. do Legionowa. Poniżej prezentujemy skrót programu wyemitowanego w poniedziałek 17 października 2016 roku. Cały odcinek możesz obejrzeć TUTAJ.

Podobne artykuły

Komentarze

4 komentarze

 1. Daro odpowiedz

  Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na istotny szczegół. Otóż prezes Rosiak jest także wiceprzewodniczącym w Związku Rewizyjnym Spółdzielni Mieszkaniowych RP, organie służącym do kontrolowania i nadzorowania spółdzielni mieszkaniowych
  Tak jak podkreślono w materiale firmowym, spółdzielnię Prezesa Rosiaka może skontrolować związek rewizyjny gdzie w zarządzie zasiada Pan Rosiak

 2. Karolak odpowiedz

  Teraz Smogorzewski z Rosiakiem będą chcieli zamknąć TVP1 -m nie próbują – Powodzenia

 3. Majka odpowiedz

  Dlaczego nic o tym nie ma w Miejscowej i Powiatowej …. 😉

 4. ewa odpowiedz

  Jedna Wielka Afera !!! … No bardzo ciekawy materiał. Jakoś nie współgra on z propagandą jaka codziennie jest sączona przez oficjalne legionowskie przekaziory.
  Niektórzy będą mieli teraz DYSONANS POZNAWCZY – Gdzie jest prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *