LEGIONOWO. Dziś w nocy (20/21 maja) kino w Legionowie ponownie otwarte

2021-05-20 12:49:59

Zgodnie z kolejnymi etapami odmrażania gospodarki legionowskie kino Helios, znajdujące się w Galerii Gondola w nocy z czwartku na piątek  (20/21 maja) zostanie ponownie otwarte

Informacja o otwarciu kina pojawiła się na stronie sieci: W nocy z czwartku na piątek, tuż po zniesieniu zakazu, ponownie zaprosimy Was do naszych kin! Tuż po północy zostaną wyświetlone przedpremierowe oraz premierowe seanse, w tym także tegoroczne oscarowe hity.

Kino otwarte w reżimie sanitarnym. Pracownicy zostali wyposażeni w maseczki ochronne w celu zakrywania nosa i ust, a także płyny do dezynfekcji dłoni i rękawiczki jednorazowe. Co godzinę dezynfekowany będzie hol kina, stoliki oraz toalety. Po każdym seansie sale kinowe będą wietrzone, a plastikowe elementy foteli dezynfekowane. Praca instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest wyregulowana według zaleceń NIZP-PZH. Przy dużej frekwencji, po zakończonych seansach wyjście widzów z sali może odbywać się w miarę możliwości wyjściem ewakuacyjnym. Przy wejściu do kina widzowie są zobowiązani do dezynfekcji dłoni. Każdy widz znajdujący się na terenie kina zobowiązany będzie do zakrywania nosa i ust maseczką ochronną. Widzowie powinni zachować między sobą bezpieczny odstęp minimum 1,5 metra. Aby to ułatwić na podłodze w kinowym holu zostaną wyznaczone linie wskazujące bezpieczne odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, np. po bilety.

 

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Wkurzony odpowiedz

    Ciekawe kiedy ruszy reszta branży rozrywkowej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *