Facebook
LEGIONOWO. Odnalazła się Anna, Magdalena Skuza

2016-02-23 11:50:32

Policyjny patrol odnalazł zaginioną wczoraj (22 lutego) Annę, Magdalenę Skuzę, która wyszła z domu przy ul. Sowińskiego w Legionowie w samo południe.

38-latka ubrana była w czarną kurtkę ¾ z kapturem obszytym miśkiem czarno-szarym, spodnie jeansowe ciemne. Posiadała torebkę na ramię lub w ręku brązową z klapką. Tuż po 12.25 wyszła z domu i do późnego wieczora słuch po niej zaginął. Miejscowe służby zostały postawione na nogi.

– Wczoraj została odnaleziona przez policjantów po 22.00 w okolicy ul. 3 Maja, a Sowińskiego, nieopodal miejsca zamieszkania. Co robiła zaginiona w tym czasie, to tego nam nie powiedziała. Wiadomo jedynie, że po godzinie 15.00 zostało złożone oficjalne zawiadomienie o zaginięciu kobiety, która wyszła z domu o 12.25 i słuch po niej zaginął. Nie było jej u znajomych, koleżanek, zostawiła telefon komórkowy w domu, dlatego nikt nie miał kontaktu z nią – wyjaśnia nadkom. Artur Bartczak, oficer prasowy z KPP Legionowo. Policja poważnie traktuje zawiadomienia o zaginięciu osób, dlatego do akcji poszukiwawczej zostały poproszone również pozostałe służby.

W poszukiwaniach brały udział 3 zastępy ochotniczej straży pożarnej z Legionowa i Jabłonny, łącznie 22 strażaków. Punkt koncentracji, czyli wszystkich sił, które brały udział w poszukiwaniach w pewnym momencie został przeniesiony na pola w Jabłonnie nieopodal Centrum Badawczego PAN w Jabłonnie. Z naszych informacji wynika, że kobietę odnaleziono po 7 godzinnych poszukiwaniach. Odnalazł ją patrol policji na pętli autobusowej nieopodal swojego miejsca zamieszkania. Kobieta była cała i zdrowa.

JR

Fot. KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *