Facebook

LEGIONOWO. Okradała groby

2016-12-27 1:11:35

Dzięki czujności świadka i szybkiemu działaniu legionowskich kryminalnych na gorącym uczynku przestępstwa została zatrzymana Urszula W. 59-latka podejrzana jest o ograbianie nagrobków z kwiatów na legionowskim cmentarzu. Przy kobiecie zabezpieczono foliowy worek z wiązankami. W momencie zatrzymania kobieta była nietrzeźwa. Teraz może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

Do legionowskiego dyżurnego wpłynęła informacja, że po miejscowej nekropolii chodzi kobieta i pakuje coś do worka. Kilka minut później na miejscu pojawili się kryminalni. Na ich oczach kobieta z jednego z nagrobków wyciągnęła sztuczne kwiaty z wiązanki, a z innego grobu zabrała cały bukiet z ciętymi gałązkami drzewa iglastego. Policjanci od razu zatrzymali kobietę i zabezpieczyli wypełnionymi kwiatami worek foliowy, który mała przy sobie.

171-131963Urszula W. została osadzona w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało u niej 1,7 promila alkoholu. Kiedy wytrzeźwiała śledczy z Legionowa przedstawili jej zarzut ograbiania miejsc pochówku. 59-latka może trafić do więzienia nawet na 8 lat. O winie i karze zdecyduje Sąd Rejonowy w Legionowie.

Policjanci proszą o zgłaszanie się do komendy osób, które w dniu 19 grudnia br. na legionowskim cmentarzu stwierdziły brak kwiatów na grobach bliskich.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *