Facebook

LEGIONOWO. Okradł szatnię Legionovii

2016-01-21 8:53:25

25-letni Przemysław G. został zatrzymany przez legionowskich kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież telefonów komórkowych pozostawionych w szatni klubu sportowego „Legionovia” w Legionowie. W trakcie przeszukania miejsca pobytu mężczyzny odnaleziono skradzione telefony. O wymiarze kary dla mieszkańca Warszawy zdecyduje sąd.

W sobotę 16 stycznia legionowscy policjanci dokonali zatrzymania na terenie Warszawy Przemysława G. W miejscu jego zamieszkania odnaleziono 3 sztuki telefonów komórkowych, z których dwa pochodziły z kradzieży, która miała miejsce dzień wcześniej w szatni na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie.

W dniu 15 stycznia 2016 roku w legionowskiej komendzie zgłoszono kradzież dwóch telefonów komórkowych, które zostały pozostawione w szatni klubu sportowego Legionovia przez chłopców uczestniczących w zajęciach sportowych. Na podstawie zawiadomienia policjanci zabezpieczyli dowody w sprawie przestępstwa. Zebrane przez nich informacje przyczyniły się do zatrzymania 25-letniego mężczyzny.

W wyniku podjętych czynności Przemysławowi G. przedstawiono do chwili obecnej trzy zarzuty kradzieży, których dokonał w warunkach tzw. recydywy, gdyż był już karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. O wymiarze kary dla mieszkańca Warszawy zdecyduje sąd.

Oprac. JR

Fot. KPP Legionowo

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *