LEGIONOWO. Okradł szatnię Legionovii

2016-01-21 8:53:25

25-letni Przemysław G. został zatrzymany przez legionowskich kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież telefonów komórkowych pozostawionych w szatni klubu sportowego „Legionovia” w Legionowie. W trakcie przeszukania miejsca pobytu mężczyzny odnaleziono skradzione telefony. O wymiarze kary dla mieszkańca Warszawy zdecyduje sąd.

W sobotę 16 stycznia legionowscy policjanci dokonali zatrzymania na terenie Warszawy Przemysława G. W miejscu jego zamieszkania odnaleziono 3 sztuki telefonów komórkowych, z których dwa pochodziły z kradzieży, która miała miejsce dzień wcześniej w szatni na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie.

W dniu 15 stycznia 2016 roku w legionowskiej komendzie zgłoszono kradzież dwóch telefonów komórkowych, które zostały pozostawione w szatni klubu sportowego Legionovia przez chłopców uczestniczących w zajęciach sportowych. Na podstawie zawiadomienia policjanci zabezpieczyli dowody w sprawie przestępstwa. Zebrane przez nich informacje przyczyniły się do zatrzymania 25-letniego mężczyzny.

W wyniku podjętych czynności Przemysławowi G. przedstawiono do chwili obecnej trzy zarzuty kradzieży, których dokonał w warunkach tzw. recydywy, gdyż był już karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. O wymiarze kary dla mieszkańca Warszawy zdecyduje sąd.

Oprac. JR

Fot. KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *