LEGIONOWO. Orgie między blokami?

2021-04-08 4:20:57

Podczas posiedzenia Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego jedna z radnych poinformowała o orgiach z udziałem dzieci, do których ma dochodzić na placu przy ul. Królowej Jadwigi

Z informacji jakie przekazała radna Małgorzata Luzak wynika, iż za usługi seksualne na placu przy ul. Królowej Jadwigi należy zapłacić 15 zł. Taką informację radna Luzak miała uzyskać od członkini Rady Osiedla Jagiellońska. Jak stwierdziła radna, proceder zaczyna się już o godz. 19.00.

Piją i uprawiają seks

Od członków Rady Osiedla Jagiellońska uzyskaliśmy informacje, że na dużym otwartym terenie pomiędzy szkolnymi boiskami przy ul. Królowej Jadwigi odbywają się regularne imprezy. Młodzież urządza sobie zabawy, którym towarzysza hałasy i spożywanie alkoholu. Według niektórych, dochodziło także do sytuacji, gdy młodzież biega naga po osiedlu, a nawet uprawia seks w tym właśnie miejscu. Natomiast proceder ten zaczyna się już ok. godz. 19.00 i trwa do późnych godzin nocnych.

Melina

Według osób, z którymi rozmawialiśmy, sytuacja zaostrzyła się w marcu ub. roku. Ich zdaniem „na melinie” jak określany jest plan rekreacyjny codziennie spotyka się młodzież w różnym wieku. Spożywają alkohol, używają słów wulgarnych, są aroganccy. A nawet miało dochodzić do orgii. Na nasze pytanie o wypowiedź Radnej Luzak usłyszeliśmy, że zdarzały się również takie sytuacje. Sprawa została zgłoszona do władz powiatu oraz służb: policji i straży miejskiej. Mieszkańcy żądają teraz częstych, codziennych patroli.

Inni tego nie widzą

Z informacji jakie uzyskaliśmy od mieszkańców, których okna wychodzą na wspomniany plac przy ul. Królowej Jadwigi wynika natomiast, że nie spotkali się z opisywanymi przez Radną Luzak sytuacjami. Potwierdzają, że faktycznie ok. godz. 19.00 na miejscu spotyka się młodzież, która bywa głośno. Nie dostrzegli, ani nie słyszeli jednak aby wspomniana młodzież świadczyła usługi seksualne. Jedyne o czym wspominają to spożywanie alkoholu.

Paulina Nowicka

Komentarze

2 komentarze

  1. Emilka odpowiedz

    A czy ktoś ma to zdjęcie z gołą nogą, wystającą z wanny radnej z pianą i płatkami róż? 😉 ???

  2. Jola odpowiedz

    Marzenia radnej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *